ՌԵԳՈ ԻՆՇՈՒՐԱՆՍ-ը սկսում է նոր համագործակցություն, այս անգամ տուրիստական ծառայություններ մատուցող իռլանդական հայտնի ընկերության հետ։
Ratespro-ն հարթակ է, որտեղ ներգրավված են աշխարհի լավագույն հյուրանոցները, ավիաընկերությունները, տուրիստական գործակալությունները, տուրօպերատորները։ Համագործակցության արդյունքում, տուրիստական փաթեթ ձևակերպելիս, մի հպումով, վայրկյանների ընթացքում կարելի է ձեռք բերել REGO INSURANCE-ի ճանապարհորդության ապահովագրությունը։
Դեկտեմբերի 12-14ը Ratespro-ի հայաստանյան ներկայացուցչությունը կազմակերպել էր հանդիպում հայկական տուրիստական ընկերությունների հետ, որի շրջանակներում առավել մանրամասն ներկայացվեցին ընկերության ծառայությունները և նախագծերը։ ՌԵԳՈ ԻՆՇՈՒՐԱՆՍԸ, հանդիսանալով միջոցառման հովանավորը, պատրաստել էր նաև անակնկալ նվերներ։

«РЕГО ИНШУРАНС» начинает новое сотрудничество, на этот раз с известной ирландской компанией, предоставляющей туристические услуги.
Ratespro — это платформа, которая объединяет лучшие отели мира, авиакомпании, туристические агентства, туроператоры.
Благодаря нашему сотрудничеству, при оформлении туристической путевки, одним нажатием кнопки вы можете получить туристическую страховку REGO INSURANCE за считанные секунды.
12-14 декабря представительство Ratespro в Армении организовало встречу с местными туристическими компаниями, где были более подробно представлены услуги и проекты организации. Компания «РЕГО ИНШУРАНС» являлась спонсором мероприятия, в рамках которого участники получили подарки от Компании.