Առողջության ապահովագրությունը այժմ ավելի հասանելի
«ՌԵԳՈ ԻՆՇՈՒՐԱՆՍ» Ապահովագրական ընկերությունը շարունակում է հոգ տանել մեր քաղաքացիների առողջության մասին և ստեղծել է նոր, ավելի մատչելի «ՌԵԳՈ ՊՐՈՖ» ապահովագրական պրոդուկտը։ Այն էապես տարբերվում է իր արժեքով և նպատակ ունի խթանել տարեկան բուժզննումներ անցնելու մշակույթը մեր հասարակության շրջանում։
Առողջությունը մարդու ֆիզիկական և մտավոր ակտիվությունը ապահովող գլխավոր գործոնն է։ Հիվանդությունների կանխարգելման լավագույն միջոցը բժշկական ապահովագրությունն է, որը պետք է հասանելի լինի բոլորին՝ անկախ ֆինանսական հնարավորություններից։
«ՌԵԳՈ ՊՐՈՖ»-ի շրջանակներում, վճարելով տարեկան ընդամենը 50,000 ՀՀ դրամ, քաղաքացիները հնարավորություն կունենան տարին մեկ անգամ անցնել բժշկական զննություն, ստանալ դժբախտ պատահարի հետևանքով առաջացած վնասվածքների ամբուլատոր (արտահիվանդանոցային) բժշկական օգնություն, դեղամիջոցներ և բժշկական պարագաներ, օգտվել ատամնաբուժական ծառայություններից։

Медицинское страхование теперь более доступно
Страховая компания «РЕГО ИНШУРАНС» продолжает заботиться о здоровье наших граждан, представляя новый страховой продукт — «РЕГО ПРОФ». Он выгодно отличается доступной ценой и направлен на популяризацию культуры регулярных медицинских осмотров в нашем обществе.
Здоровье — основной фактор, обеспечивающий физическую, умственную активность человека. Лучшим способом сохранить здоровье и предотвратить заболевания является медицинское страхование, которoe должнo быть доступнo каждому, независимо от финансовых возможностей.
В рамках программы «РЕГО ПРОФ» за ежегодный взнос всего в 50 000 драмов РА граждане смогут проходить медицинское обследование раз в год, получать амбулаторную помощь, медикаменты и медицинские принадлежности при травмах, полученных вследствие несчастных случаев, а также пользоваться стоматологическими услугами.