Նոյեմբերի 17-ին Վանաձորի Հ. Թումանյանի անվան պետական համալսարանի և «ՌԵԳՈ ԻՆՇՈՒՐԱՆՍ»ապահովագրականընկերության միջև կնքվեց համագործակցության պայմանագիր:
ՌԵԳՈ ԻՆՇՈՒՐԱՆՍ-ը կարևորում է կրթության դերը մեր ապագայի կերտման գործընթացում։ Մենք վստահ ենք, որ կրթությունը հաջողված կարիերայի հիմքն է և սիրով տալիս ենք հնարավորություն ուսանողներին իրենց տեսական գիտելիքները կիրառել պրակտիկայում՝ աշխատելով ապահովագրության ոլորտում երկար տարիների փորձ ունեցող մեր մասնագետների հետ։
Մեր առաքելությունն է զարգացնել ապահովագրությունը և դրա ընկալումը մեր հասարակության շրջանում, ինչին կարող են նպաստել նաև երիտասարդ սերնդի ներկայացուցիչները։ ՌԵԳՈ ԻՆՇՈՒՐԱՆՍ-ը ստեղծում է բոլոր պայմանները տաղանդավոր կադրերի կարիերայի համար ապահովագրության ոլորտում։ Եվ ինչպես ասում է մեր կարգախոսը՝ ապագան ապահով է, ապահով է հենց կրթված և ձգտող երիտասարդների շնորհիվ։

17 ноября между Ванадзорским государственным университетом имени О. Туманяна и страховой компанией «РЕГО ИНШУРАНС» был заключен договор о сотрудничестве.
РЕГО ИНШУРАНС придает большое значение роли образования в процессе построения нашего будущего. Мы уверены, что образование является основой успешной карьеры и с радостью даем студентам возможность применить свои теоретические знания на практике, работая под руководством наших специалистов, имеющих многолетний опыт работы в сфере страхования.
Наша миссия — развивать страхование и его восприятие в нашем обществе, чему могут способствовать и представители молодого поколения. РЕГО ИНШУРАНС создает все условия для карьеры талантливых кадров в сфере страхования. И, как гласит наш девиз — будущее безопасно: безопасно именно благодаря новому образованному поколению.